Kuidas tellida?

 

<<KKK    Broneerimine>>

Kuidas tellida?

Oleme teinud tellimise Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.

1. Kui oled leidnud sobiva toote, siis kindlasti vaata ka võimalikud valikud üle milleks võib olla pikkus, karabiinide valik, suurus või toote värvus ning vajuta nuppu Lisa ostukorvi.

2. Seejärel kliki üleval paremas nurgas oleval Ostukorvi nupul ning näedki ostukorvi. Kui ostukorvi lisatud toode on ainus, mida soovid tellida, siis vajuta nuppu Vormista ost (ostukorvi sisu säilib ka ostukorvi lehelt lahkumisel). Kui tahad veel tooteid otsida, siis kliki Jätka ostlemist. Eesti sisese transpordi maksumuse maksab Kukkumiskaitse OÜ, kui tellimus on suurem kui 100€ (koos KM-ga).

3. Vajutades Vormista ost avaneb tellimuse kinnitamise lehekülg. Palun täida kõik nõutud väljad.

a) Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel: Itella SmartPOST, Post24 pakiautomaat, Eesti Posti postkontor või Tulen ise järele (kaubale saad ise järgi tulla esindusse: Tartus, Ilmatsalu 3B Palume helistada ette (+372) 56 111 110

b) Meie edasimüüjad aitavad Teil leida õiged tooted ja pakuvad omapoolseid teile mugavaid maksevõimalusi. Vaata nende kontakte

c) Meie e-poes saad tasuda ettemaksuarvega. Sulle saadetakse arve, mille alusel saad tasuda. Sularahas saab tasuda esinduses.

4. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.

PEA MEELES! Kauba eest tuleb tasuda maksimaalselt kolme päeva jooksul alates arve saamisest, vastasel juhul Sinu tellimus tühistatakse. Leping jõustub, kui raha on Kukkumiskaitse OÜ pangakontole laekunud.