Vahetamine & tagastamine

 

<<KKK       Garantii>>

Kukkumiskaitse.ee e-poest ostetud tooteid on võimalik tagastada või vahetada 14-päeva jooksul alates kauba Post24 pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Eesti Posti postkontorisse saabumise teate kättesaamisest.

Tagastatava või vahetatava kauba saad tuua meie Tartus, Ilmatsalu 3B (Helistada ette) asuvasse esindusesse või saata postiga.

Postiga tagastades tasud Sina tagastamisele kulunud postikulu. Posti teel vahetades tasud meile saatmise postikulu, Sulle saatmise maksame ise kinni!

Raha tagastatud toodete eest kanname Su pangakontole tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest meieni.

1. Täida tagastamise või ümbervahetamise taotlus, mis tuleb lisada tagastatava või ümbervahetatava toote juurde. Taotluse saad välja printida siit (.pdf faili lugemiseks on vajalik alla laadida vastav tarkvara, näiteks Adobe Reader). Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti aadressil info@kukkumiskaitse.ee.

2. Itella SmartPOSTiga saates märgi toote sihtkohaks Tartu Veeriku Selveri Itella SmartPOST pakiautomaat (Kukkumiskaitse OÜ, telefon +372 56 111 110). Eesti postiga tagastamisel saada pakk Tartu Veeriku Selveri Post24 pakiautomaati (Kukkumiskaitse OÜ, telefon +372 56 111 110). Kui toode on meieni jõudnud, siis saadame Sinu e-posti aadressile sellekohase kinnituse. Ümbervahetamise korral paneme uue soovitud toote teele kohe, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud. Uus toode jõuab Sinuni mõne päevaga!

PEA MEELES! Vahetamisele ega tagastamisele ei kuulu toode:

1. millel on sildid eemaldatud

2. mida on kasutatud ebaõigetes kasutamistingimustes või ei ole järgitud kasutusjuhendis toodud nõudeid

3. mida on hoiustatud ebaõigetes tingimustes või ei ole järgitud kasutusjuhendis toodud nõudeid

4. mis on valesti hooldatud, mille tulemusena on kaup mehaaniliselt kahjustunud (põletused, sisselõiked, rebendid, kemikaalidega kahjustumine jne)

5. millel on kasutamise märgid

Kõikidel eelpool välja toodud juhtudel tagastatakse kaup saatjale ning raha ei tagastata. Juhul kui otsustate tellimusest loobuda siis ettemaksust 50% ulatuses kuulub tagastamisele. Eelpool olev info vahetamise ja tagastamise kohta kehtib ainult füüsilistele isikutele (eraisik), kes on ostu sooritanud meie e-poest!